Hakkımızda

kgk

DATA YATIRIM VE GAYRIMENKUL GELİŞTİRME firması 2009 yılında Abdullah CAMBAZ tarafından kurulmuştur.

13 yıl otomotiv sektöründe profesyonel yöneticilik kariyerinden sonra 2009 yılında gayrimenkul sektörüne giren Abdullah CAMBAZ, bu alandaki çalışmalarına dünya çapında faaliyet gösteren önemli bir gayrimenkul aracılık şirketi bünyesinde gayrimenkul danışmanı olarak başlamıştır. Satış pazarlama teknikleri konusunda yurt içi ve yurt dışı pek çok eğitim programını tamamlayan ve bu süreçte pek çok önemli kurumla ticari kiralama ve satış operasyonları gerçekleştiren Abdullah CAMBAZ,sektördeki en büyük sıkıntı olarak tespit ettiği gayrimenkul geliştirme ve satış operasyonlarında profesyonellik ve organizasyon eksikliği hususlarında nitelikli hizmet vermek amacıyla DATA YATIRIM VE GAYRİMENKUL GELİŞTİRME firmasıyla sektöre yeni bir soluk getirmiştir.
2012 yılında özellikle nitelikli konut projelerinin satışında çok ciddi bir satış yüzdesine ulaşan DATA YATIRIM VE GAYRİMENKUL GELİŞTİRME ,İstanbul’un çeşitli ilçelerinde pek çok  farklı projede yüzlerce konutun satışını planlanan sürenin çok öncesinde tamamlayarak alanında önemli bir fark oluşturmuştur.

İnşaat firmalarının günümüzde en çok sıkıntı yaşadığı alan olan kat karşılığı arsa geliştirme konusunda ürettiği çözümler ve stratejilerle Maltepe,Ümraniye,Kartal,Pendik,Güneşli,Kurtköy ve Üsküdar ilçelerinde adından söz ettirecek projelerin inşa edilmekte olduğu kat karşılığı gayrimenkullerin hayata geçmesini sağlamıştır.

Gayrimenkul sektörünün ayrılmaz bir parçası olan kurumsal ticari kiralama operasyonlarında imzası bulunan DATA YATIRIM VE GAYRİMENKUL GELİŞTİRME ,aralarında VATAN COMPUTER, VAKIFBANK,SİMİT SARAYLARI, MADO, MESSE, AROW, L&K JEANS, PİZZA TOWERS, EXİMBANK, ÇANAKKALE SERAMİK, TEKNOSA gibi önemli kurumlara hizmet vermiştir.

2013 yılında 2,el konut satışı ve profesyonel gayrimenkul aracılık hizmeti vermek amacıyla Ümraniye’de EMLAK DANIŞMA MERKEZİ’ni faaliyete geçiren firma,kısa sürede çok önemli bir müşteri kitlesine ulaşmıştır.

Her projede en az iki kişilik satış ekibi,lojistik ve müşteri destek ekibi,saha satış ekipleri,mimar,tekniker,harita mühendisi ve kent plancılarından oluşan gayrimenkul geliştirme ve ar-ge ekibiyle her geçen gün büyüyen firmanın hedefi,sektörde “kesin bilgi,doğru organizasyon ve eğitimli ekiple maksimum verime ulaşmak “ parolasıyla uzun yıllar hizmet vermek ve bu alanda yeni bir sistemin öncülüğünü yapmaktır.